MotionMu
Please do register to use the services of the site !
MotionMu
Please do register to use the services of the site !
MotionMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MotionMu
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Считано от Днес 05/05/2010 Ще има един път месечно МЕГА ЕВЪНТ.На всяко 15-то число Ще има мега евънт от админ/ите.
До всички играчи в сервера/To all palyers in server Сега който покани най-много играчи в Motion MU е новия гейм мастър/ЕN: Now who invite most people in Motion MU is the new game master.

 

 Набиране за Game Master

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
malkkiq

malkkiq


Постове : 3
Дата на регистрация : 22.08.2010

Набиране за Game Master  Empty
ПисанеЗаглавие: Набиране за Game Master    Набиране за Game Master  Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 10:10 pm

- ИМЕ Николай
- години 16
- Перфектен английски език. горе доло ..
- Дълъг опит с играта MU. ми от 7 годишен играя
- Опит като GM в други с сървъри. във много сървари съм бил ГМ
- Любезност към играчите, оказване на помощ и отговори на въпроси. Ще съм любезен със любезните към мен Smile . Ще помагам и ще отговарям на всичките вапроси на играчите.
- Активност в форумите на сървъра и играта. Всеки ден ..
- Скайп за връзка ! malcho_nikity Smile
Върнете се в началото Go down
bubolp

bubolp


Постове : 2
Дата на регистрация : 21.08.2010

Набиране за Game Master  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране за Game Master    Набиране за Game Master  Icon_minitimeВто Яну 04, 2011 3:38 am

- ИМЕ Любен
- години 16
- Перфектен английски език. взел съм АГ1 курс по английски език Smile ..
- Дълъг опит с играта MU. ми от 9 годишен играя тази игра
- Опит като GM в други с сървъри. във много сървари съм бил ГМ, като например ФрозенМу БатълЗоун
- Ще съм любезен със любезните към мен. Ще помагам и ще отговарям на всичките въпроси на играчите,
не чак толкова любезен да раздавам ФуллОпшънс Неща както и ще помогна със каквото мога
- Активност в форумите на сървъра и играта. Всеки ден ..
- Скайп за връзка : bubolp
Върнете се в началото Go down
CrafT

CrafT


Постове : 4
Дата на регистрация : 06.10.2010
Години : 30

Набиране за Game Master  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране за Game Master    Набиране за Game Master  Icon_minitimeВто Яну 04, 2011 10:56 pm

Zdraveite kazvam se Toni . parvo iskam da se izvinq za latinicata , no kompa mi e precakan .A sega kam kadidatstvaneto za GM. Vladeq dobre angliiiski ezik i moga da se opravqm s angli4anite , na 17 godini sam i ne sma spiral da igraq mu ot 7-8 godi6en , bil sam gm v dosta serveri kato mu Batle Zone i admin sum bil tam, Kozmu , admin v Dark mu s4 , kakto i gm v tozi server predi reseta.
Umeq da sam liubezen s horata i 6te se otnasqm seriozno s zada4ata na gamemaster , 6te pravq redovno eventi , 6te otgovarqm na vaprosi 6te pravq uslugi (razbira se ne podarqvane na setove orajiq ili drugi itemi) i 6te nakazva, tezi koito izpolzvat hack spmqt ili ne spazvat PRAVILATA v servera . 6te sam aktiven vseki den v forum4eto i igrata .
Skype: shadou_97 ama skype e na brat mi ,no pove4e go izpolzvam az . Ako ne uspeq s tozi kasting , to pone vi blagodarq za vnimanieto i otdelenoto vreme Wink Wink Wink


Последната промяна е направена от CrafT на Пет Яну 07, 2011 11:11 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
DarkGuard

DarkGuard


Постове : 23
Дата на регистрация : 25.03.2010
Години : 30
Място : Goce Delchev

Набиране за Game Master  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране за Game Master    Набиране за Game Master  Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:24 pm

Здравейте всички!
Първо Честита нова година на МотионМУ теам и на всички които посещават форума!

Така ся към кандидатурата:

1.Име : Иван | Ник в играта ---> ( DarkGuard )

2.Години : еми на 16 съм

3.Град : От Гоце Делчев , община Благоевград

4.Какъв опит имате като GM / колко време : Опит? Еми мога да кажа че съм двукратен ГМ в мотион преди ресета! / Може би играя му от 7 годишен

5.С какво бихте подпомогнали развитието на сървъра и условията за игра в него ? Бих помогнал с неговото развитие и разпространение , ще бъда честен с играчите в МУ-то независимо приятели или врагове , хакерите и спамерите в този сървър (ако има) също много ще бъдат баннати!!!Ще помагам на другите гм-та и на Ownera с каквото мога!!!

6.Скайпа ми е : mosomishte.forever

Весели празници на всички!!!
Всичко най добро от мене,
DarkGuard
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Набиране за Game Master  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране за Game Master    Набиране за Game Master  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Набиране за Game Master
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Набиране на GameMaster !!
» Как да стана Grand Master ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MotionMu :: Rules-
Идете на: