MotionMu
Please do register to use the services of the site !
MotionMu
Please do register to use the services of the site !
MotionMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MotionMu
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Считано от Днес 05/05/2010 Ще има един път месечно МЕГА ЕВЪНТ.На всяко 15-то число Ще има мега евънт от админ/ите.
До всички играчи в сервера/To all palyers in server Сега който покани най-много играчи в Motion MU е новия гейм мастър/ЕN: Now who invite most people in Motion MU is the new game master.

 

 Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
donkata

donkata


Постове : 23
Дата на регистрация : 05.05.2010

Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Empty
ПисанеЗаглавие: Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1   Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 12:02 am

Искаше Браве Сет и аз му предлойих за 2 СМС-а хо тои искаше парво да му да му дам 2 части и смет като прати
да му дам и останалите тои излезна и чаках но той не прати когато влезна и му казах да си ми даде частите от сета
той бягаше и отхърляше Треида. pale
Обръщам се към Zeus да реши този вапрос и да ми бъдат вастановени итемите а към KonTroLn1 да се отправи някакво наказание...
pale
Върнете се в началото Go down
Demona

Demona


Постове : 23
Дата на регистрация : 24.03.2010
Години : 32

Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1   Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 7:34 pm

Нещо като снимка да имаш как ти зема итемите или как отхварля траде или на самият чат Question
Върнете се в началото Go down
donkata

donkata


Постове : 23
Дата на регистрация : 05.05.2010

Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1   Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 7:04 pm

Нямам снимки но имам свидетели там беше HoRRoR и DeLuX
по късно видях HoRRoR и Master93 да си говорят и HoRRoR му каза че има 2 чсти браве от някав frend
и си мисля че мойи тои да му ги е дал a пак HoRRoR mi казва че KonTroLn1 му е казал 4е ште ми ги варне пак Zeus ми каза че такаж герои не сасществува.... Neutral
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1   Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам оплакване в измама от играча KonTroLm1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MotionMu :: Complaints/Отедел Жалби-
Идете на: