MotionMu
Please do register to use the services of the site !
MotionMu
Please do register to use the services of the site !
MotionMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MotionMu
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Считано от Днес 05/05/2010 Ще има един път месечно МЕГА ЕВЪНТ.На всяко 15-то число Ще има мега евънт от админ/ите.
До всички играчи в сервера/To all palyers in server Сега който покани най-много играчи в Motion MU е новия гейм мастър/ЕN: Now who invite most people in Motion MU is the new game master.

 

 My problem

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Asas1nuBk

Asas1nuBk


Постове : 1
Дата на регистрация : 09.09.2010

My problem Empty
ПисанеЗаглавие: My problem   My problem Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 5:45 pm

Здравейте, имам един проблем в интернет вчера си купих един магазин, определени DK ЗА ЗА Медальон и когато се закупени два пръстените DK helmu ми изчезна и аз вече не трябва да закупуват кредити altul.Ma някой може да ми помогне .
Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
CrafT

CrafT


Постове : 4
Дата на регистрация : 06.10.2010
Години : 30

My problem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My problem   My problem Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 9:50 pm

pi4 mislq 4e problema e takav 4e dk helma ti e bil v gorniq krai kadeto bi trqbvalo da se poqvat i ringovete i tai ti e iz4eznal govori s admina za kreditite tva e ot men Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
hristovoz

hristovoz


Постове : 1
Дата на регистрация : 22.01.2011

My problem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My problem   My problem Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 10:48 pm

Здравейте!Първо поздрави за новия сезон Smileи за много години!Проблемът ми е следният антивирусната ми програма разпознава main exe-то като вирус ,има ли някакъв вариант това да се поправи и ако да как( с ативирусната не мога да направя нищо,тъй като ми иска кодове,които аз нямам).Писах на посочения скайп но не полуих отговор,надявам се тук това да стане!
Поздрави на екипа и успешен сезон!
Върнете се в началото Go down
Demona

Demona


Постове : 23
Дата на регистрация : 24.03.2010
Години : 32

My problem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My problem   My problem Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 3:45 am

hristovoz - твоят проблем ми е познат . Това не е вирус а просто поредният проблем . Твоето решение е : спри си антивирусната изтегли муто ,разархивираи го и след това отново си пусни антивирусната програма да работи и проблема ти е решен Smile
Върнете се в началото Go down
Demona

Demona


Постове : 23
Дата на регистрация : 24.03.2010
Години : 32

My problem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My problem   My problem Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 3:47 am

Asas1nuBk - малко не те разбрах ,ако си англичанин пиши на английски
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





My problem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: My problem   My problem Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
My problem
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MotionMu :: Problems-
Идете на: